Kategorijos

2012 m. sausio 5 d., ketvirtadienis

Laukimo džiaugsmas

Didelis pilvukas - duży brzuszek

Kraitelis
Popierinius drabužėlius kirpau pati, megztos detalės yra pirktos.Gimimas
Kalendoriaus lapas iš tikro tų metų kalendoriaus, apačioje gimimo liudijimo kopija ir trumpas aprašymas.

Didžiausia klaida, kurią dariau kurdama pirmuosius darbelius, buvo skystų klijų naudojimas. Popierius suminkštėjo, susibangavo, kai kuriuos darbus teko perdaryti, kiti taip ir liko banguoti.

Dar norėjau pridurti, kavisi skrebukai yra tiesūs, detalės lygiai priklijuotos, tik nuotraukos labai nevykusios, dariau kažkaip iš šono :( tai teko apkarpyti, todėl atsiprašau už nekokybiškas nuotraukas

3 komentarai:

 1. Teisingai sakai, matosi tobulėjimas ;)
  Pirmam pavadinimo raidės labai išdarkytos...sudėtinga įskaityti ;) kartais (dažnai, paprasčiau yra geriau ;)
  Kraitelis- popierinių/nertų drabuželių pakabinimas liuks idėja-patiko.
  Gimimas-patiko kalendoriaus lapo panaudojimas pagrindui.
  Darbuokis nesustodama...
  o kas dėl skystų klijų...tai mokomės iš klaidų ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Antrasis darbelis man patiko, ypac ideja drabuzeliu sukabinimo. Tik mano nuomone per daug nuotrauku, jei nori sutalpint daug tai patrciau daryti dviguba darbeli, arba nuotraukas suklijuoti kaip i knygute ar lankstinuka. Cia tik mano nuomone, gal labai nesupyksi :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū už pastabas, tikrai dėl nieko nepykstu ;)
  Pirminis sumanymas buvo atskirti kojinyčių ir drabužėlių nuotraukas - padaryti du darbelius, bet kai pamačiau, kad mano albumas tampa penelyg storas, teko kelis sujungti (nes ketinau daryti tik vieną albumą, kol galiausiai supratau, kad arba reikės daryti du albumus arba išimti dalį skrebukų).
  Bet šiaip, nemoku skrebinti vienos nuotraukos (tokius gal tik 3 darbus turiu), man labai gaila, kad neišnaudoju vietos, kad turiu daug nuotraukų, kurios nors ir panašios, bet kartu labai skirtingos ir viena nuotrauka labai retai atspindi visą, ką norėčiau tuo darbu pasakyti, todėl priimtiniausias man variantas bent 2 nuotraukos (jei naudoju daugiau nei 3, tai dabar tiesiog padarau jas mažesnes) :)

  AtsakytiPanaikinti