Kategorijos

2011 m. gruodžio 14 d., trečiadienis

Sveiki,
Tegul mano pirmas įrašas būna ne vestuvių tema, o skirtas mano hobiui - skrebinimui. Šis užsiėmimas atsirado mano gyvenime prieš metus, kai išbandžiusi papuošalų gaminimo bei dekupažo technikas, atradau nuotraukų dekoravimo meną. Prieš metus gimė mano dukterėčia-krikštadukra ir nusprendžiau padaryti jai albumą. Per metus laiko sukūriau apie 50 skrebukų, iš kurių ir padariau albumą (iš tikrųjų tai 2 albumus, nes vienas būtų buvęs nežmoniško storumo :)) Įteiksiu jį per Kalėdas, o Jums visus darbelius parodysiu laikui bėgant. Dabar pristatau 2 darbelius padarytus konkursui ,,Mainų ratas'', kurio tema skiautinys.

''Kai niekas nematė'' - ''Gdy nikt nie widział''

''Mažojo gurmano grimasos'' - ''Grymasy małego smakosza''

3 komentarai:

 1. Julija, tai bent! net du darbai!

  Labai patiko ir skrebukai ir pasirinktas skiautinio rastas. Nors ir abu panasus rastai, bet tuo paciu ir kaip skirtingai ziurisi!

  O tavo dukterecia tikra linksmuole ir pasiseke mat kaip jai, tokia krikstomama skrebintoja turet ;)

  Dekui, kad dalyvauji ir sekmes!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai grazus tavo skrebukai. Jau turi ju apie 50 ir kaip iskentei cia mums ilgiau nepasirodyti? Tikrai grazus tavo darbai, matosi, kad ne pradedancioji esi :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dėkoju už gerus žodžius :)
  Kad tie mano darbai tik neseniai įgavo savo veidus, t.y. tik visai neseniai suklijavau į juos nuotraukas, o nuotraukas darytas šį savaitgalį paimsiu (atspausdintas) tik rytoj vakare... Šiaip skrebukus darau numatydama kokios nuotraukos bus bet ne visada jau turėdama pačias nuotraukas. Dažniausiai darau pagal pavyzdžius, turiu sukaupus virš 1500 įvairių pavyzdžių, kurie man patinka (ar nuotraukų išdėstymas, ar kokios detalės ar vienos ar kitos temos atvaizdavimas). Kai kurie mano skrebukai dar ne iki galo pabaigti, nes man labai sunkiai sekasi su teksto rašymu... Gal, jei tai būtų mano vaikas ir aš būčiau visą laiką su ja, galėčiau daugiau aprašyti kada kas ir kaip buvo daryta, kokie jausmai, itt., o dabar aš tesu stebėtoja iš šalies ir negaliu papasakoti pvz. kokios yra mažylės valgymo ypatumai, ką mėgsta valgyti, ko ne, kodėl tą dieną ji būtent taip valgė ir pan. Todėl daugelyje skrebukų paliksiu tuščius tagiukus, kad mamytė pati, jei norės, galėtų visą tai aprašyti :)
  Dienos šviesoje nufotografuosiu daugiau savo darbelių

  AtsakytiPanaikinti