Kategorijos

2012 m. vasario 27 d., pirmadienis

Jaunikio apranga ir aksesuarai

Mūsų su sužadėtiniu nuomonė sutapo - kostiumas turi būti juodos spalvos. Ir nepaisant to, kad jis tokį jau turi spintoje - turim nupirkti naują, juk tokia proga! :) Užsukome į Suit Supply parduotuvę, akys raibsta nuo kostiumų raštų, spalvų, medžiagų gausos. Bet paaiškėjo, kad jie neturi juodos spalvos kostiumų, bet gali tokį pasiūti. Bet pasiūlė pasimatuoti jų turimą smokingą. Pamačius sužadėtinį su smokingu, įsimylėjau jį iš naujo :) Nepaprastai elegantiškas drabužis. Patrumpino kelnes, susiaurino marškinius, pataisė švarką, žodžiu, priderino idealiai. Pataisytą atsiemėm jau kitą dieną.
Švarkas ir kelnės- 1099Lt
Marškiniai - 199Lt
Fantazija - 30Lt
Varlytę ir petnešas turime. Batus (turi būti laikiniai, odiniai) teks medžioti pavasarį, kai parduotuvėse pasirodys naujos kolekcijos.
Pataisymai, siaurinimai - bendrai 130Lt

Iš viso parduotuvėje palikom  beveik 1470Lt

Sąsagos
Beprotiškai gražios :) Pirkau iš cufflinks123.com. Kaina 65doleriai, siuntimas nemokamas. Bet siuntė ilgai, labai ilgai, gal 3 mėnesius. Kelis kartus rašė, kad neturi šiuo metu ir siūlė palaukti arba užsisakyti kitas. Laiko buvo, tai ir laukiau, o sulaukus tikrai nenusivyliau. 14x17mm, su swarovski kristalais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą