Kategorijos

2012 m. kovo 14 d., trečiadienis

Renkamės mikroautobusą

Pagalvojom, kad būtų gražu iš mūsų pusės pasirūpinti transportu iš Bažnyčios į šventimo vietą, nes, ko gero, dauguma svečių, atvažiuos į Bažnyčią taxi, o po arba vėl reikės kviesti taxi, arba kažkam daryti kelis reisus ir pavežti svečius arba iš karto važiuot savo mašinom... Na žodžiu, siekdami sumažinti jiems rūpesčių, patys pasirūpinsime tuo dalyku. Ko nepadarysi, kad tik mieliems svečiams būtų malonu ir patogu :)
Paieškas pradėjom nuo google.lt - keleivinio transporto nuoma. Oj, kiek rado įmonių ir privačių žmonių, kurie teikia tokias paslaugas. Galvojau, kad iš tokios gausos nepavyks atrinkti, bet greitai viskas susidėliojo į savo vietas. Kai tik nustatėme tam tikrus kriterijus: daug vietų (17-20), su vairuotoju, nebrangiai :) Bet paaiškėjo, kad kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių :)
limuzinu-nuoma.net turi tikrai nebrangių mikroautobusų:
19 vietų mikroautobuso nuomos kaina
  • Valandai darbo dieną: ~80 Lt (nuomojant 6-8 val.)
  • Valandai savaitgalį: ~80 Lt (nuomojant 6-8 val.)
  • Kilometro kaina: ~1,80 Lt/km
  • Paros kaina: sutartinė
  • Minimali mikroautobuso nuomos kaina: 100 Lt (tai kaina kai užsakovas nuomojasi mikroautobusą tik vienai valandai)
Mums reikia mikroautobuso valandai, netgi trumpiau, nes nuo Bažnyčios iki šventės vietos vos 5km.
Taigi, pagal mano paskaičiavimus už 2 reisus kaina būtų apie 125Lt. Bet ne...gaunu atsakymą, kad vieno reiso kaina- 120lt, o dviejų - 200lt ,,nes tai savaitgalis ir vairuotojo paslaugos savaitgalį kainuoja daugiau''.
Ieškom toliau. julturas.lt tokios paslaugos suteikti negali.
eurocabs.lt: vieno reiso 150lt, jei bus 2 reisai - 220lt.
volnata.lt: Vieno važiavimo 19 vietu mikroautobusu kaina butu 120 Lt (kaina be PVM).
Paskaičiavom, kad su PVM sieks 150Lt, o dar nieko neparašė apie antrą reisą...
Na ką gi, grįžtam prie pirmo varianto. Ir mums atrašo, kad mūsų dienai mikroautobusas jau užimtas, kitų alternatyvų irgi negali pasiūlyti...
Bet tada tik dar kartą įsitikinau, kad viskas,kas atsitinka yra tik į gerą. Nes kitą dieną gavome atsakymą dar iš vienos įmonės evitra.lt: 16 vietų mikroautobusas 150Lt (,,kuras yra įskaičiuotas ir jeigu Jums prireiks antro reiso, papildomai mokėti nieko nereikės''). Argi mums nepasisekė? :)
Sutartį pasirašėme, sumokėjome avansą, viskas šaunu

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą