Kategorijos

2012 m. kovo 14 d., trečiadienis

Stalo dekoravimas

Vienas pagrindinių mano norų ir reikalavimų renkantis kavinę buvo APVALŪS STALIUKAI :) Dėl to myliu mūsų pasirinktą salę, nes ji pati apvali ir apvalūs stalai taip gražiai ten žiūrisi, geriau ir būti negalėjo :) Darysim furšeto tipo vakarienę, kai karštieji patiekalai bus patiekti vakarienei prasidėjus, gėrimus pilstys padavėjai, o vėliau svečiai galės įsidėti maisto iš toliau stovinčio bendro stalo. Taigi, ant mūsų staliukų nebus jokio lėkščių su maistu, salotomis ir praktiškai visas stalas bus tuščias. Nors, iš tikrųjų, bus ne tuščias, o papuoštas :)
Dar reiktų paminėti, kad stalas, kur sėdės jaunieji (jis bus per vidurį, 3 iš 5) bus papuoštas šiek tiek įmantriau nei kiti :)

Mūsų salė

Puošimas
Prie mūsų, pagrindinio, stalo sėdės iš viso 10 žmonių (kaip ir prie visų kitų), labai tikiuosi, kad nebus nepatogu, nes idealiausia būtų, jei susėstų 8 žmonės, bet negalime pasodinti kartu mano brolio su žmona, o mano vyro - ne, ar atvirkščiai, todėl teks spaustis.

Vidury stalo stovės krištolinė vaza su gėlėmis (2 skolinsimės iš tėvų, vieną turime savo, 2 pirksime). Šalia stovės va toks nuotraukų rėmelis, kuriame bus įrašytas stalo numeris.

Rėmeliai pirkti ispudziustudija.lt. Jų kaina 56Lt, bet nupirkau juos su 50% nuolaida, nes parduotuvė kaip tik kraustėsi į naujas patalpas ir darė išpardavimą. Kaip gaila, kad tokių rėmelių jie turėjo tik 4. Penkto ieškojau ilgai... Vis tikėjausi, kad jie gal atveš papildymą ar kur kitur rasiu panašų, bet vis nesėkmingai. Ir visai netikėtai kažką panašaus radau naršydama SM forumo skelbimų skyrelį. Taigi nusipirkau panašų rėmelį:

O namie jis pavirto į tokį (nes tas raudonumas visai netiko ir nepatiko):

Aplink vazą degs 7 žvakės: 4 apvalios ir 3 pailgos:


Baltos žvakės labai gražios, šiek tiek su blizgėsiu. Pirktos Maximoje (po 5.99Lt ), skersmuo 7cm. Pirkom prieš Naujus Metus, kaip tik buvo akcija, tai įsigijom pigiau, atrodo po 4Lt
Apvalios žvakidės: Maxima, 2,49Lt, skersmuo 11cm

Pailgų baltų žvakių dar nenupirkom, lauksim akcijos
O žvakidės joms pirktos Maximoje po 5,99Lt.

Pagrindinis stalas, kaip ir minėjau, bus papuoštas išskirtiniau, t.y., vietoje pailgų žvakių bus va tokios 4 auštos žvakidės (deja, nerandu didesnės nuotraukos).
Ir bus mano pačios ,,gamintos'' servetėlės. Parodysiu jas kitame įraše :)
Ir bus dar viena gudrybė, kuri suteiks prabangos :) bet apie tai vėliau :)

1 komentaras:

  1. Iš nuotraukos atrodo labai gražus salės papuošimas vestuvėms. Dabar planuoju savo vestuves tai labai vilioja toks stilius :)

    AtsakytiPanaikinti